Avdelningsskärm 1900-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 1900-tal, 3-delad, klassicerande kandelabermotiv mot draperi, gouache på papper, mittsektionen från 1800-talets första hälft, övriga kopior från 1900-talet, baksidorna med grafiska blad av antika föremål och dekorelement, höjd 162,5, längd 171 cm
Skador, retuscher, uppklistrad
621164
2019-03-06