Tore Nyberg Konkret komposition

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE NYBERG (1911-1993): Abstrakt, signerad och daterad Tore Nyberg -58, gouache, ca 51x35,5 cm

Ytmärken

621166

2019-03-08