Mats Nörle oljemålning
2019-03-07
621168
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): Stockholmsslott, signerad Nörle, olja på pannå, ca 27x41 cm