Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Stilleben med kastanjer och lökar, signerad E Kjerner, olja på pannå av papp, 32x24 cm

Etikett på baksidan "Stilleben m kastanjer o lökar" no 4

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

621177

2019-03-25