Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

13 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, tre lådor, snedställda hörn med kannelyrer, beslag i mässing, skiva av kalksten, höjd 83, 89 x 54 cm

Kuntoraportti

Slitage, ställvisa skador, dekorbortfall, skivan med lagning samt spricka. Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

621181

Päivämäärä:

2019-03-07