Byrå sengustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
13 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, tre lådor, snedställda hörn med kannelyrer, beslag i mässing, skiva av kalksten, höjd 83, 89 x 54 cm
Kuntoraportti
Slitage, ställvisa skador, dekorbortfall, skivan med lagning samt spricka. Nyckel finns att avhämta i Utlämningen
621181
Päivämäärä:
2019-03-07