Ingird Aili

Ingird Aili
Ingird Aili

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGIRD AILI (född 1954): ´´Stenlandskap´´, signerad och daterad -83, pastell, ca 41,57,5 cm

621182

2019-03-07