Gertrud Wieselgren oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERTRUD WIESELGREN (född 1929): "Fors, Saxnäs´´, signerad samt daterad tergo -96, olja på duk, ca 65x54 cm
Utställd på Liljewalchs Vårsalong

621187

2019-03-07