Oljemålning Ture Ander

Oljemålning Ture Ander
Oljemålning Ture Ander
Oljemålning Ture Ander
Oljemålning Ture Ander
Oljemålning Ture Ander
Oljemålning Ture Ander

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TURE ANDER (1881-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ture Ander -36, olja på pannå, ca 61x48 cm

621192

2019-03-07