Ulf Lundqvist

Ulf Lundqvist
Ulf Lundqvist
Ulf Lundqvist
Ulf Lundqvist

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF LUNDQVIST: Vinter, signerad och daterad á tergo -98, olja på duk, ca 74x59 cm

PROVENIENS inköpt av konstnären, Vernissage galleri Cupido

OBS - Ej konstnären Ulf Lundkvist

621198

2019-03-07