Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Landskap med väderkvarn, signerad och daterad Agda Holst 1934 olja på duk, ca 38x50 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

621207

2019-03-25