Siri Derkert oljemålning

Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Porträtt, 1940-tal, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37,5x27 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

621214

2019-03-25