Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): Porträtt, 1940-tal, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37,5x27 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
621214
2019-03-25