Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): "Stilleben", signerad och daterad Agda Holst 1923, olja på duk, ca 36x46 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

621219

2019-03-25