Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERTA HANSSON (1910-1994): "Falsterbo - Landskap med badhyttar", monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 37,5x40 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
621221
2019-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här