Eva Holmberg Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): Stilleben, signerad Eva Holmberg J-N, daterad 43, olja på pannå, ca 55x42 cm

621229

2019-03-13