Landskapsmotiv oljemålning
2019-03-09
621240
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskapsmotiv, otydlig signatur, olja på pannå, ca 15x29 cm
Ytskador