Serveringsvagn
2019-03-09
621259
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, hyllplan i glas, höjd ca 76, 70x41 cm
Bruksslitage