Bruno Mathsson ´´Mirand´´ fåtölj och fotpall
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj med fotpall, 2011 och 2012, stomme i bok, klädsel i sadelgjord, brännmärkt ´´Bruno Mathsson International´´, sitthöjd ca 38 cm, avtagbar näckkudde medföljer
Bruksslitage, märken, repor
621260
2019-03-09