Bruno Mathsson ´´Mirand´´ fåtölj och fotpall

Klubbat för:

9 000 SEK

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj med fotpall, 2011 och 2012, stomme i bok, klädsel i sadelgjord, brännmärkt ´´Bruno Mathsson International´´, sitthöjd ca 38 cm, avtagbar näckkudde medföljer

Bruksslitage, märken, repor

621260

2019-03-09