Lars Petter Sjöström gouache

Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache
Lars Petter Sjöström gouache

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): "Tre systrar från Råå kustvakt P Assarsson", signerad L P Sjöström, daterad 1884, ca 43x63 cm

Mindre färgbortfall

621261

2019-03-13