Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS PETTER SJÖSTRÖM (1820-1896): "Tre systrar från Råå kustvakt P Assarsson", signerad L P Sjöström, daterad 1884, ca 43x63 cm
Mindre färgbortfall
621261
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här