Wilhelm Kåge vas

Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960) "Carrara", vas, vit glasyr, signerad GUSTAVSBERG CARRARA 1044, höjd ca 25 cm

Krackelerad

621264

2019-03-07