Silverljusstakar

Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, sent 1800-/tidigt 1900-tal, rokoko-sitl, lösa manschetter, höjd ca 22 cm, fyllda

Nednötta stämplar, patina

621284

2019-03-07