Lampkupor

Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, (4) lampkupor, munblåsta i gulbruntonat glas, passar bl a Patricia-serien, höjd ca 16,5, Ø 14,5 cm

Obetydliga nagg, medföljer 4 kupor med skador/avslag/spricka

621289

2019-03-09