Kaffeservis
Vollendet
2019-03-07
621292
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KAFFESERVIS, 5 dlr, porslin, 1800-talets första hälft, empire, förgylld dekor, kaffekannas höjd ca 17 cm
Slitage, enstaka nagg