Bordslampa 1900-talets början

Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, fot i parian med figurgrupp av keruber, sockel i brons på tassfötter, elektrifierad, 3 ljuskällor, höjd inklusive skärm ca 53, diameter 30 cm

Skador, lagningar, bortfall

621296

2019-03-11