Ljusstakar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1900-talets första hälft, nyrenässans, stomme i lackerad masurbjörk, svärstade spiralformade skaft, höjd ca 35 cm
Åldersrelaterat slitage, smärre sprickor och repor förekommer
621299
2019-03-07