Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1900-talets första hälft, nyrenässans, stomme i lackerad masurbjörk, svärstade spiralformade skaft, höjd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage, smärre sprickor och repor förekommer

621299

2019-03-07