Birger Lindberg Möja
Vollendet
2019-03-07
621303
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BIRGER LINDBERG (1901-1991): "Golgata", Möja 1939, signerad B.L-39, olja på duk, ca 70x85 cm