Birger Lindberg Möja

Birger Lindberg Möja
Birger Lindberg Möja
Birger Lindberg Möja
Birger Lindberg Möja
Birger Lindberg Möja
Birger Lindberg Möja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LINDBERG (1901-1991): "Golgata", Möja 1939, signerad B.L-39, olja på duk, ca 70x85 cm

621303

2019-03-07