Tavlett / Psalmbokshylla 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAVLETT/ PSALMBOKSHYLLA, 1800-talets slut, bemålat trä, höjd ca 58, 78x17 cm

Kuntoraportti

Slitage

621305

Päivämäärä:

2019-03-13