Tavlett / Psalmbokshylla 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAVLETT/ PSALMBOKSHYLLA, 1800-talets slut, bemålat trä, höjd ca 58, 78x17 cm
Kuntoraportti
Slitage
621305
Päivämäärä:
2019-03-13