Matbord Danmark

Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, Danmark, kvadratisk skiva fanérad i valnöt, ben i betsat lovträ, stämplad ´´Made in Denmark´´ undertill, höjd ca 73, 86x86 cm, 2 iläggskivor medföljer ca 33 cm

Bruksslitage, skivan är något blekt, märken, repor

621320

2019-03-09