Matbord Danmark
2019-03-09
621320
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, Danmark, kvadratisk skiva fanérad i valnöt, ben i betsat lovträ, stämplad ´´Made in Denmark´´ undertill, höjd ca 73, 86x86 cm, 2 iläggskivor medföljer ca 33 cm
Bruksslitage, skivan är något blekt, märken, repor