Levi & Salaman bordsutensiler

Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler
Levi & Salaman bordsutensiler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUTENSILIER, 3 dlr, silver, bestående av senapskar, pepparströare och saltkällare, stämplade Levi & Salaman, 1897 resp. 1899, Birmingham, England, insatser i coboltblå glasmassa, höjd ca 5-7 cm

Smärre slitage

621330

2019-03-07