Levi & Salaman bordsutensiler
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUTENSILIER, 3 dlr, silver, bestående av senapskar, pepparströare och saltkällare, stämplade Levi & Salaman, 1897 resp. 1899, Birmingham, England, insatser i coboltblå glasmassa, höjd ca 5-7 cm
Smärre slitage
621330
2019-03-07