Hängskåp allmoge 1800-tal

Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal
Hängskåp allmoge 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

HÄNGSKÅP, allmoge, bemålat, daterat 1847, höjd ca 57, 50x25 cm

Slitage, märken, nyckel medföljer, trögt lås

621335

2019-03-13