Silverbägare
Klubbat för:
420 EUR
Arviointi
600 EUR
Kuvaus
SILVERBÄGARE, mellaneuropa 1800 t, förgylld, 84 ryska importstämplar, höjd 16 cm, vikt 286 g.
Kuntoraportti
621336
Päivämäärä:
2019-03-12