Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

420 EUR

Arviointi

600 EUR

Kuvaus

SILVERBÄGARE, mellaneuropa 1800 t, förgylld, 84 ryska importstämplar, höjd 16 cm, vikt 286 g.

Kuntoraportti

621336

Päivämäärä:

2019-03-12