Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMMY HILDING (född 1954): "Bakom", olja på duk, signerad Tommy Hilding, daterad 81, ca 53x45 cm

621343

2019-03-07