Bålskål Gustavsberg

Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, Gustavsberg, omkring 1900-talets första hälft, stämplad Gustafsberg fruit, Ironstone China höjd ca 18, diameter 33 cm

bruksslitage

621348

2019-03-07