André Plisson akrylmålning

André Plisson akrylmålning
André Plisson akrylmålning
André Plisson akrylmålning
André Plisson akrylmålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDRÉ PLISSON (Frankrike, 1929-2016): "Crepuscule", signerad och daterad A. Plisson -75, akryl på duk, ca 80x100 cm

621368

2019-03-07