Holländsk skola oljemålning

Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

400 EUR

OKÄND KONSTNÄR, Holländsk skola sent 1700-tal, vid stadsmuren, olja på pannå, 34x46 cm

621384

2019-03-11