Hörnskåp allmoge 1800-tal

Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal
Hörnskåp allmoge 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, bemålat trä, daterat 1848, avtagbar överdel, höjd ca 149, 81x46 cm

Nyckel medföljer, slitage

621386

2019-03-13