Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, senbarock, 1700-tal, genobruten ryggbricka, kopplade ben med h-krys, sitthöjd 41 cm

Slitage, lagningar

621397

2019-03-08