Lars Erik Falk färgserigrafi

Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk, numrerad 8/40, färgserigrafi, ca 36x25 cm

621407

2019-03-11