Torun Munthe oljemålning

Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORUN MUNTHE (1891-1933): Flickporträtt föreställande Gunnel Caspersson, signerad och daterad Torun Brate 1953, olja på duk, ca 65x50 cm

621413

2019-03-08