Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskare, signerad Amelin, 293/310, färglitografi, bladmått ca 65x82 cm
621415
2019-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här