Gösta Adrian Nilsson

Gösta Adrian Nilsson
Gösta Adrian Nilsson
Gösta Adrian Nilsson
Gösta Adrian Nilsson
Gösta Adrian Nilsson
Gösta Adrian Nilsson

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Riddarfjärden Stockholm, signerad GAN, olja på pannå, ca 55x46 cm

621419

2019-03-08