Matta Fidler

Matta Fidler
Matta Fidler
Matta Fidler
Matta Fidler

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

FREDRIK FIDLER, matta, rölakan, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad FF, ca 240x165 cm

Borttagna fransar

621427

2019-03-08