Ställ med karaff och glas

Ställ med karaff och glas
Ställ med karaff och glas
Ställ med karaff och glas
Ställ med karaff och glas
Ställ med karaff och glas
Ställ med karaff och glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIKÖRSET, emaljmålat blått glas, karaff, 5 små glas samt 1 större, ställ i mässing, 1800-talets senare del, höjd ca 29 cm

Nagg förekommer

621439

2019-03-09