Vas Italien Tutti Frutti

Vas Italien Tutti Frutti
Vas Italien Tutti Frutti
Vas Italien Tutti Frutti
Vas Italien Tutti Frutti
Vas Italien Tutti Frutti
Vas Italien Tutti Frutti

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, "Tutti Frutti", glas, Italien, Murano, 1900-talets andra hälft, möjligen Dino Martens (1894-1970), dekor i underfång, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

621440

2019-03-14