Bestickschatull med bestick
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG-BOLAGET, bestickschatull, 1960-tal, skyltmärkt Stig Bolaget Malmö, fanérat i teak, innhållandes bestick, ca 100 dlr, ASNI Danmark, skaft i pärlemorimitation, schatullets mått höjd ca 68, 55x43 cm
Schatullet med fläckar, ett antal bestick med skador
621459
2019-03-07