Brons Japan 1800-tal

Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal
Brons Japan 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENDROPPARE, DEKORELEMENT, 2 dlr., brons, Japan, 1800-talets slut, i form av frukt, ca 13-16 cm

Slitage

621461

2019-03-14