Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKA, grön glasmassa, Paris, Frankrike, 1920-tal, tillhörande lös etikett "Fine Champagne Cognac Caves du Restaurant Maxim´s - Réserve des Grands Ducs", höjd ca 28
Åldersrelaterat slitage, lös etikett
621463
2019-03-07