Flaska, 1920-tal från Maxim´s

Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s
Flaska, 1920-tal från Maxim´s

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKA, grön glasmassa, Paris, Frankrike, 1920-tal, tillhörande lös etikett "Fine Champagne Cognac Caves du Restaurant Maxim´s - Réserve des Grands Ducs", höjd ca 28

Åldersrelaterat slitage, lös etikett

621463

2019-03-07